Deze supervisiegroep richt zich op de aanpak van eetstoornissen in de tweede lijn. De supervisiegroep is multidisciplinair en staat open voor (eerstelijns)psychologen, psychiaters, gespecialiseerde diëtisten, en andere zorgverstrekkers die de basisopleiding volgden en actief instaan voor de begeleiding van mensen met eetstoornissen.

De groep komt verschillende keren per jaar samenkomen in regio West-Vlaanderen (Neder Mosscher 43, 8500 Kortrijk). De groep wordt geleid door Lotte De Clercq (diëtiste en voedingsdeskundige) en Taaike Debeuf (klinisch psychologe en projectleider innovatieproject provinciale eetstoornisankers).

De eerste supervisie van 2025 (20/03/25) zal worden georganiseerd in samenwerking met het MAST-team van West-Vlaanderen.

Dit jaar gaat de groep door op:

  • donderdag 20 maart van 18u30 tot 20u30
  • maandag 12 mei van 13u tot 15u
  • maandag 22 september van 13u tot 15u
  • maandag 15 december van 13u tot 15u

Inschrijven?
Je kan je onderaan inschrijven. Deelname is gratis, wel vragen we om de gegevens voor professionals in je profiel (diploma, afstudeerjaar, werksetting) in te vullen. Basiskennis rond de behandeling van eetstoornissen is een vereiste.

Vragen of info? Neem dan contact op met ons (secretariaat@eetexpert.be)


Er is tevens mogelijkheid om aan te sluiten bij de supervisiegroep die georganiseerd worden door het MAST team van West Vlaanderen. Deze groepen gaan door op: 

  • maandag 24 februari van 9u30 tot 11u30 in Brugge
  • donderdag 20 maart van 18u30 tot 20u30 in Kortrijk, ism Eetexpert
  • maandag 28 april van 9u30 tot 11u30 in Ieper
  • donderdag 12 juni van 18u30 tot 20u30 in Oostende

Inschrijven kan door te mailen naar mast@wingg.be
Ook één op één supervisies met leden van MAST kunnen per mail worden aangevraagd.

Datum

do 20 maart – 18u30 – 20u30
ma 12 mei – 13u-15u
ma 22 september – 13u-15u
ma 15 december – 13u-15u

Tijd

13u-15u

Locatie

Kortrijk

Prijs

Gratis

Duur

2u