Jeugdwerk betekent samen spelen, ravotten, op avontuur gaan… én samen eten. Meestal zijn eetmomenten gewoon gezellig, maar soms bots je als jeugdwerker op situaties die vragen oproepen: een jongere die niet wil eten, zich terugtrekt aan tafel of onzeker is over zijn of haar lichaam. Wat doe je dan? Wat zeg je best wel en wat beter niet?
In dit webinar krijg je praktische handvatten om om te gaan met haperend eetgedrag en eetproblemen in het jeugdwerk. We bekijken wat je kan doen binnen jouw rol als begeleider, hoe je positief kan communiceren over eten, gewicht en uiterlijk, en wanneer het belangrijk is om extra hulp in te schakelen.
Zo ga jij goed voorbereid de zomer in en kan je met vertrouwen zorgen voor warme, verbindende en ontspannen eetmomenten in je groep.
Beroepskrachten en begeleiders in het jeugdwerk
Deelname is gratis, inschrijven kan via onderstaand formulier t.e.m. 25 mei. Een dag op voorhand ontvang je de link naar het webinar. Heb je nog geen account? Registreer je dan eerst.
Dit webinar wordt opgenomen. Kan je niet aanwezig zijn, dan heb je de mogelijkheid om het achteraf te herbekijken.
Meer info over dit thema vind je in dit informatiepakket:
Informatiepakket – Omgaan met (moeilijk) eetgedrag in het jeugdwerk
Voor het jeugdwerk
Informatiepakket
– 1.4 MB
wo 27 mei – 12u30-13u15
Online
Online: Gratis
0,75u