Ons team

Bij Eetexpert zijn er een aantal vaste medewerkers die dag in dag uit voor u klaar staan. Zij worden ondersteund door een bekwaam bestuur. Eetexpert kan altijd terugvallen op haar adviesraad. Deze adviseert het team van Eetexpert bij beleidsvragen, visie-ontwikkeling en zorgorganisatie. Zij signaleert knelpunten en helpt bij het concretiseren van oplossingen. Ze vormt een unieke denktank waarin experten hun kennis inzake eetgerelateerde thema’s delen vanuit zeer diverse werkvelden (zelfzorg, preventie, detectie, behandeling, beleid).

Tenslotte werkt de adviesgroep verbindend en creëert draagvlak in het versterken van de werking en acties van haar leden met betrekking tot eetgerelateerde thema’s.

Onze drijvende kracht

An Vandeputte

Algemene coördinatie en coördinatie preventie

an.vandeputte@eetexpert.be

  • Klinisch psycholoog & gedragstherapeut
  • Oprichter van eetstoornis.be en van Kenniscentrum Eetexpert.be vzw
  • Coördinator van diverse overheids- en preventieprojecten
  • Werkzaam in preventie en behandeling van eet- en gewichtsproblemen
  • Gastlector preventie eet- en gewichtsproblemen KU Leuven, UA, en VUB
  • Werkzaam in preventie, behandeling en zorgorganisatie van eet- en gewichtsproblemen

Onze medewerkers

Rozemarijn Jeannin

Wetenschappelijk medewerker
Doctor in de pedagogische wetenschappen
Klinisch psycholoog
rozemarijn.jeannin@eetexpert.be

Caroline Sweerts

Wetenschappelijk medewerker
Klinisch psycholoog
caroline.sweerts@eetexpert.be

Loes Stukken

Wetenschappelijk medewerker
Klinisch psycholoog
Doctor in de psychologie
loes.stukken@eetexpert.be

Freijke Dupont

Administratief medewerker
Klinisch psycholoog
freijke.dupont@eetexpert.be

Eva Bervoets

Wetenschappelijk medewerker
Klinisch psycholoog
eva.bervoets@eetexpert.be

Lieselotte Norré

Medewerker verwijslijn
Klinisch psycholoog
Gedragstherapeut
lieselotte.norre@eetexpert.be

Taaike Debeuf

Projectmedewerker CGG
Klinisch psycholoog
Doctor in de psychologie
taaike.debeuf@eetexpert.be

Orpha de Lenne

Wetenschappelijk medewerker
Doctor in de communicatiewetenschappen
orpha.delenne@eetexpert.be

Lies Depestele

Wetenschappelijk medewerker
Klinisch orthopedagoog
Doctor in de psychologie
lies.depestele@eetexpert.be

An Gers

Wetenschappelijk medewerker
Diëtist en auticoach
an.gers@eetexpert.be